Продукція > KYOCERA AVX > LD106D107MAB2A
LD106D107MAB2A
LD106D107MAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD106D107MAB2A LD106D107MAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 100uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R
Кількість Ціна
на замовлення 14 шт:
Мінімальне замовлення: 14
на замовлення 748 шт:
Мінімальне замовлення: 39
на замовлення 748 шт:
Мінімальне замовлення: 26
LD106D107MAB2A LD106D107MAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
LD106D107MAB2A LD106D107MAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 100uF X5R 1210 20%
на замовлення 429 шт: