LD10YD226KAB2A
LD10YD226KAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 22uF 16V X5R 10% Pad SMD 1210 85°C T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 22uF X5R 1210 10 % Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD10YD226KAB2A LD10YD226KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 22uF 16V X5R 10% Pad SMD 1210 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Мінімальне замовлення: 21
LD10YD226KAB2A LD10YD226KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 22uF X5R 1210 10 % Tol
на замовлення 42 шт:
LD10YD226KAB2A LD10YD226KAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1210
на замовлення 17 шт:
товару немає в наявності