LD20-23B15R2
LD20-23B15R2 Mornsun America, LLC
LD20-23B15R2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 15V 20W
Packaging: Tray
Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 1.33A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 105
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 20W, Packaging: Tray, Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 1.33A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD20-23B15R2 Виробник : Mornsun America LD20-23B15R2.html AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 1.33A 20W