LD20-23B24R2 Mornsun America
LD20-23B24R2.html
Виробник: Mornsun America
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.83A 20W
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 20W, Packaging: Tray, Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 830mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LD20-23B24R2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD20-23B24R2 Виробник : MORNSUN LD20-23B24R2.html Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 830mA 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC Input Група товару: AC-DC-перетворювачі для монтажу на друковану плату Од. вим: шт
товару немає в наявності
LD20-23B24R2 LD20-23B24R2 Виробник : Mornsun America, LLC LD20-23B24R2.html Description: AC/DC CONVERTER 24V 20W
Packaging: Tray
Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 830mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W