Продукція > KYOCERA AVX > LD201C475KAB2A
LD201C475KAB2A
LD201C475KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 193 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD201C475KAB2A LD201C475KAB2A Виробник : Kyocera AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 4.7uF X7R 2220 10%
на замовлення 310 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LD201C475KAB2A LD201C475KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 4.7uF 100V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LD201C475KAB2A LD201C475KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF