LD205C106KAB2A
LD205C106KAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10uF 50V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD205C106KAB2A LD205C106KAB2A Виробник : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 10uF 50V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
LD205C106KAB2A LD205C106KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Capacitance: 10 µF
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
на замовлення 620 шт:
Мінімальне замовлення: 2
LD205C106KAB2A LD205C106KAB2A Виробник : Kyocera AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10uF X7R 2220 10 % Tol