LD20CC224MAB1A
LD20CC224MAB1A AVX Corporation
hvld.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .22uF X7R 2220 20% Tol.
Інші пропозиції LD20CC224MAB1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD20CC224MAB1A LD20CC224MAB1A Виробник : KYOCERA AVX Components 15hvtinterm.pdf Cap Ceramic 0.22uF 600V/630V X7R 20% Pad SMD 2220 125°C T/R
товару немає в наявності
LD20CC224MAB1A LD20CC224MAB1A Виробник : KYOCERA AVX hvld.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .22uF X7R 2220 20% Tol