LD25P24A4GV00LF FCI
Виробник: FCI
D-Subminiature Economy Range, Input Output Connectors, Signal 25 way Pin Straight, Solder, 50 cycles, Harpoons + Female Screw UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6 mm PCB thickness
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 228 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
LD25P24A4GV00LF | Виробник : Amphenol Commercial Products |
D-Sub Standard Connectors Dsub S/S STB 25 Pin LF |
на замовлення 913 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
LD25P24A4GV00LF | Виробник : Amphenol ICC (FCI) |
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDRPackaging: Tray Features: Board Lock, Grounding Indents Connector Type: Plug, Male Pins Contact Finish: Gold Current Rating (Amps): 5A per Contact Mounting Type: Through Hole Number of Positions: 25 Number of Rows: 2 Contact Type: Signal Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40) Termination: Solder Connector Style: D-Sub Contact Finish Thickness: FLASH Material Flammability Rating: UL94 V-0 Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) Part Status: Active |
LD25P24A4GV00LF | Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS |
LD25P24A4GV00LF | Виробник : AMPHENOL / PARTNER STOCK |
товару немає в наявності |