LD25P24A4GX00LF
LD25P24A4GX00LF Amphenol Commercial Products
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors LD25P24A4GX00LF
на замовлення 755 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD25P24A4GX00LF LD25P24A4GX00LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
на замовлення 606 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LD25P24A4GX00LF LD25P24A4GX00LF Виробник : FCI 4710130912.pdf Conn D-Sub PIN 25 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port Tray