LD40CC474KAB3A
LD40CC474KAB3A KYOCERA AVX Components
15hvtinterm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.47uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 3640 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 3640 (9110 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 0.47 µF.
Інші пропозиції LD40CC474KAB3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD40CC474KAB3A LD40CC474KAB3A Виробник : KYOCERA AVX hvld.pdf Description: CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 3640 (9110 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
LD40CC474KAB3A LD40CC474KAB3A Виробник : KYOCERA AVX hvld.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .47uF X7R 3640 10% Tol