LD617-6000S143
LD617-6000S143 Pulse Electronics
LD617-6000S143
Виробник: Pulse Electronics
Antennas Log Periodic yagi 617-6000 MHz with 4.3-10 Connector Hardware included 4.3-10 Connector
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT YAGI LPDA 617-6000 MHZ N CON, Packaging: Box, Features: Cable - 300mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 617MHz ~ 806MHz, 806MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.7GHz, 3.3GHz ~ 4GHz, 4.9GHz ~ 6GHz, Applications: 4G, 5G, Gain: 7.5dBi, 7.5dBi, 9dBi, 9dBi, 7dBi, Termination: 4.3/10 - Female, Ingress Protection: IP54, Number of Bands: 5, VSWR: 1.6, 1.8, Antenna Type: LPDA, Height (Max): 17.323" (440.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 711.5MHz, 883MHz, 2.205GHz, 3.65GHz, 5.45GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 50 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD617-6000S143 LD617-6000S143 Виробник : PULSE ELECTRONICS LD617-6000S143 Description: PULSE ELECTRONICS - LD617-6000S143 - HF-Antenne, 4.9 bis 6GHz, 5G NR / 4G LTE, 7dBi, vertikal, Mast/gerade 4.3/10-Buchse
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Antenne: 5G NR / 4G LTE
Verstärkung: 7dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 1.6
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: Mast / gerade 4.3/10-Buchse
euEccn: NLR
Produktpalette: DAS Series
Eingangsleistung: 50W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Vertikal
Frequenz, max.: 6GHz
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Box
Features: Cable - 300mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 617MHz ~ 806MHz, 806MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.7GHz, 3.3GHz ~ 4GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Applications: 4G, 5G
Gain: 7.5dBi, 7.5dBi, 9dBi, 9dBi, 7dBi
Termination: 4.3/10 - Female
Ingress Protection: IP54
Number of Bands: 5
VSWR: 1.6, 1.8
Antenna Type: LPDA
Height (Max): 17.323" (440.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 711.5MHz, 883MHz, 2.205GHz, 3.65GHz, 5.45GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 50 W