LDB-350LW
LDB-350LW MEAN WELL USA Inc.
LDB-L-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC BCK-BST 2-40V 350MA
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Voltage - Output: 2 ~ 40V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: Buck-Boost
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 14W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 2÷40VDC; Iin: 610mA; IP67, Type of converter: DC/DC, Input voltage: 9...36V DC, Output voltage: 2...40V DC, Output current: 0.35A, Mounting: cables, Manufacturer series: LDB-LW, Body dimensions: 31.8x20.3x12.2mm, Efficiency: 90%, Operating temperature: -40...71°C, Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP, Converter features: PWM dimming, Number of outputs: 1, Application: LED, Operating modes: constant current, IP rating: IP67, Electrical connection: wires, Lead length: 0.1m, Input current: 610mA, Power: 14W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDB-350LW LDB-350LW Виробник : MEAN WELL LDB_L_SPEC.PDF LED Power Supplies 9-36Vin 2-40Vout 350mA wire style
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Converter: DC/DC; 14W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 2÷40VDC; Iin: 610mA; IP67
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 9...36V DC
Output voltage: 2...40V DC
Output current: 0.35A
Mounting: cables
Manufacturer series: LDB-LW
Body dimensions: 31.8x20.3x12.2mm
Efficiency: 90%
Operating temperature: -40...71°C
Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP
Converter features: PWM dimming
Number of outputs: 1
Application: LED
Operating modes: constant current
IP rating: IP67
Electrical connection: wires
Lead length: 0.1m
Input current: 610mA
Power: 14W
на замовлення 30 шт:
LDB-350LW LDB-350LW Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=LDB-L Description: MEAN WELL - LDB-350LW - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LDB-L Series, 14 W, 40 V, 350 mA, PWM
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 40V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 350mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Draht
Dimmsteuerung: PWM
Eingangsspannung, max.: 36V
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9V
Produktpalette: LDB-L Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 14W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 4 шт:
LDB-350LW LDB-350LW Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldb-l-spec.pdfpdfjs.pdf DC/DC LED Power Supply 14W Single 5-Pin
на замовлення 193 шт:
Мінімальне замовлення: 9
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LDB-350LW Виробник : MEAN WELL LDB-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вход: 9-36VDC, Выход: 350mA, 2...40VDC, -40...+71 C Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LDB-350LW Виробник : MEAN WELL LDB-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вход: 9-36VDC, Выход: 350mA, 2...40VDC, -40...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт