LDB-600LW
LDB-600LW MEAN WELL
LDB-L-spec.pdf Mean_Well_LED-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 18W; Uin: 9÷28VDC; Uout: 2÷30VDC; Iin: 910mA; IP67
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 9...28V DC
Output voltage: 2...30V DC
Output current: 0.6A
Mounting: cables
Manufacturer series: LDB-LW
Body dimensions: 31.8x20.3x12.2mm
Efficiency: 91%
Operating temperature: -40...71°C
Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP
Converter features: PWM dimming
Number of outputs: 1
Application: LED
Operating modes: constant current
IP rating: IP67
Electrical connection: wires
Lead length: 0.1m
Input current: 910mA
Power: 18W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 18W; Uin: 9÷28VDC; Uout: 2÷30VDC; Iin: 910mA; IP67, Type of converter: DC/DC, Input voltage: 9...28V DC, Output voltage: 2...30V DC, Output current: 0.6A, Mounting: cables, Manufacturer series: LDB-LW, Body dimensions: 31.8x20.3x12.2mm, Efficiency: 91%, Operating temperature: -40...71°C, Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP, Converter features: PWM dimming, Number of outputs: 1, Application: LED, Operating modes: constant current, IP rating: IP67, Electrical connection: wires, Lead length: 0.1m, Input current: 910mA, Power: 18W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDB-600LW LDB-600LW Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldb-l-spec.pdfpdfjs.pdf DC/DC LED Power Supply 18W Single 5-Pin
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LDB-600LW LDB-600LW Виробник : MEAN WELL LDB-L-SPEC.PDF LED Power Supplies 9-28Vin 2-30Vout 600mA wire style
на замовлення 28 шт:
LDB-600LW LDB-600LW Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDB-L-spec.pdf Description: LED DRVR CC BCK-BST 2-30V 600MA
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Voltage - Output: 2 ~ 30V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 28V
Approval Agency: CE
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: Buck-Boost
Current - Output (Max): 600mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 303 шт:
на замовлення 53 шт:
Мінімальне замовлення: 13
на замовлення 9 шт: