LDB182G8AAAEA050 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luLCBalun&partno=LDB182G8AAAEA050
Виробник: Murata Electronics
Description: BALUN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.58GHz ~ 4.025GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 1.4dB
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.58GHz ~ 4.025GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.4dB.
Інші пропозиції LDB182G8AAAEA050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount