LDB21881M20C-001
LDB21881M20C-001 Murata Electronics
LDB18%2C21%2C31%20Series.pdf
Виробник: Murata Electronics
Signal Conditioning 0805 881MHz 200ohm Baluns
на замовлення 3995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-LAY HYBRID BALUNS 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 869MHz ~ 894MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 200Ohm, Insertion Loss (Max): 1.5dB, Part Status: Not For New Designs.
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 869MHz ~ 894MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 200Ohm