LDB21906M20C-001 Murata Electronics
LDB18%2C21%2C31%20Series.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: MULTI-LAY HYBRID BALUNS 0805
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 887MHz ~ 925MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 200Ohm
Insertion Loss (Max): 1.3dB
Part Status: Not For New Designs
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-LAY HYBRID BALUNS 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 887MHz ~ 925MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 200Ohm, Insertion Loss (Max): 1.3dB, Part Status: Not For New Designs.
Інші пропозиції LDB21906M20C-001
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDB21906M20C-001 LDB21906M20C-001 Виробник : Murata Electronics MURES12692_1-2521627.pdf Signal Conditioning 0805 906MHz 200ohm Baluns