LDB21924M20C-001
LDB21924M20C-001 Murata Electronics
MURES12692_1-2521627.pdf
Виробник: Murata Electronics
Signal Conditioning 0805 924MHz 200ohm Baluns
на замовлення 260 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-LAY HYBRID BALUNS 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 889MHz ~ 960MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 200Ohm, Insertion Loss (Max): 1.3dB, Part Status: Obsolete.
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 889MHz ~ 960MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 200Ohm