Продукція > LDB > LDB311G5005C-300
LDB311G5005C-300
LDB18%2C21%2C31%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 8800 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-LAY HYBRID BALUNS 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1.4GHz ~ 1.6GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 0.8dB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1.4GHz ~ 1.6GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 0.8dB
товару немає в наявності
LDB311G5005C-300 LDB311G5005C-300 Виробник : Murata Electronics LDB18%2C21%2C31%20Series.pdf Signal Conditioning 1206 1.50GHZ 50ohm Baluns