LDB31900M05C-417
LDB31900M05C-417 Murata Electronics
LDB18%2C21%2C31%20Series.pdf
Виробник: Murata Electronics
Signal Conditioning 1206 900MHz 50ohm Baluns
на замовлення 2947 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-LAY HYBRID BALUNS 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 800MHz ~ 1GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 0.8dB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDB31900M05C-417 Виробник : N/A LDB18%2C21%2C31%20Series.pdf 0418
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 800MHz ~ 1GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm