LDC-55DA2 MEAN WELL USA Inc.
LDC-55-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 12.60" L x 1.18" W x 0.83" H (320.0mm x 30.0mm x 21.0mm)
Voltage - Output: 27 ~ 56V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.6A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 55 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 12.60" L x 1.18" W x 0.83" H (320.0mm x 30.0mm x 21.0mm), Voltage - Output: 27 ~ 56V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.6A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 55 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції LDC-55DA2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDC-55DA2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDC-55-spec.pdf Description: PWR SUPP, BATT & COND
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 27 ~ 56V
Type: Constant Current
Voltage - Input (Max): 295VAC
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.6A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 55 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV