LDC21836M20B-027 Murata Electronics
LDC15%2C18%2C21%20Series.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: MULTI-LAY HYBRID COUPLER 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Frequency: 824MHz ~ 849MHz
Insertion Loss: 0.15dB
Applications: CDMA
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 20.6 ±1dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 28dB
Return Loss: 15.56dB
Supplier Device Package: 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-LAY HYBRID COUPLER 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Frequency: 824MHz ~ 849MHz, Insertion Loss: 0.15dB, Applications: CDMA, Power - Max: 3W, Coupling Factor: 20.6 ±1dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 28dB, Return Loss: 15.56dB, Supplier Device Package: 0805.
Інші пропозиції LDC21836M20B-027
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDC21836M20B-027 LDC21836M20B-027 Виробник : Murata Electronics k99e_s0298-522685.pdf Signal Conditioning 0805 836MHz 20dB Hybrid Coupler