LDC31888M10B-002 Murata Electronics
LDC31888M10B-002.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: MULTI-LAY HYBRID COUPLER 10DB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Frequency: 1.732GHz
Insertion Loss: 0.45dB
Applications: UMTS
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 13.6 ± 1dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 24dB
Supplier Device Package: 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-LAY HYBRID COUPLER 10DB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Frequency: 1.732GHz, Insertion Loss: 0.45dB, Applications: UMTS, Power - Max: 3W, Coupling Factor: 13.6 ± 1dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 24dB, Supplier Device Package: 1206.
Інші пропозиції LDC31888M10B-002
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency: 1.732GHz
Insertion Loss: 0.45dB
Applications: UMTS
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 13.6 ± 1dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 24dB
Supplier Device Package: 1206
товару немає в наявності
LDC31888M10B-002 LDC31888M10B-002 Виробник : Murata Electronics k99e_s0298-522685.pdf Signal Conditioning 1206 888MHz 10dB Hybrid Coupler