LDD-1000LS
LDD-1000LS MEAN WELL
LDD_L_SPEC-1291586.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 6-36Vin 2-30V 1000mA SMT DC-DC LED Driver
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-30V 1A, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, SCP, Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm), Voltage - Output: 2 ~ 30V, Mounting Type: Surface Mount, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C, Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 1A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 6V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-1000LS Виробник : Mean-Well USA, Inc. LDD-L-spec.pdf DC/DC LED Power Supply Single 18-Pin SMD
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
LDD-1000LS LDD-1000LS Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-L-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-30V 1A
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, SCP
Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm)
Voltage - Output: 2 ~ 30V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 1A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 6V