Продукція > MEAN WELL > LDD-1050H-DA
LDD-1050H-DA
LDD-1050H-DA MEAN WELL
LDD-H-DA-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 6-50Vin 3-45Vout 1050mA CC w/DALI pin
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 6-50VIN 3-45V, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, SCP, Package / Case: 16-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.60" L x 0.93" W x 0.40" H (40.6mm x 23.5mm x 10.1mm), Voltage - Output: 3 ~ 45V, Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Voltage - Input (Max): 50V, Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 6V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LDD-1050H-DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-1050H-DA LDD-1050H-DA Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-h-da-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 47W Single 8-Pin
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LDD-1050H-DA LDD-1050H-DA Виробник : MEAN WELL LDD-H-DA-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 6-50VDC, Вихід: 1050mA, 3…45VDC, -40...+85 C, DALI dimming Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LDD-1050H-DA LDD-1050H-DA Виробник : MEAN WELL LDD-H-DA-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 6-50VDC, Вихід: 1050mA, 3…45VDC, -40...+85 C, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, SCP
Package / Case: 16-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.60" L x 0.93" W x 0.40" H (40.6mm x 23.5mm x 10.1mm)
Voltage - Output: 3 ~ 45V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Voltage - Input (Max): 50V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 6V