LDD-1200HW
LDD-1200HW Mean-Well USA, Inc.
ldd-h-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC/DC LED Power Supply 14W Single 5-Pin
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-46V 1.2A, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Voltage - Output: 2 ~ 46V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 52V, Approval Agency: CE, Ratings: IP67, Efficiency: 97%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 1.2A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 9V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-1200HW LDD-1200HW Виробник : MEAN WELL LDD-H-spec.pdf LED Power Supplies 9-52Vin 2-46Vout CC 1200mA wire style
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDD-1200HW Виробник : MEAN WELL LDD-H-spec.pdf LED DRIVER CC BUCK 2-46V 1.2A LDD-1200HW MEAN WELL USA Inc. UILDD-1200HW
кількість в упаковці: 2 шт
Мінімальне замовлення: 2
LDD-1200HW LDD-1200HW Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-H-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-46V 1.2A
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Voltage - Output: 2 ~ 46V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 52V
Approval Agency: CE
Ratings: IP67
Efficiency: 97%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 1.2A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V