LDD-1500L
LDD-1500L MEAN WELL
LDD_L_SPEC-1291586.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 6-36Vin 2-30V 1500mA Pin DC-DC LED Driver
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-30V 1.5A, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Voltage - Output: 2 ~ 30V, Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C, Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 1.5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 6V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-1500L Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC-DC Constant Current Step-Down LED driver Vin 6-36V Vout2-30V 1500mA LDD-1500L Mean Well UILDD-1500L
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LDD-1500L Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 6-36VDC, Вихід: 1500mA, 2...30VDC, -40...+71 C Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-1500L Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 6-36VDC, Вихід: 1500mA, 2...30VDC, -40...+71 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
кількість в упаковці: 25 шт
LDD-1500L LDD-1500L Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-l-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 45W Single 9-Pin
LDD-1500L LDD-1500L Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-L-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-30V 1.5A
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Voltage - Output: 2 ~ 30V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 1.5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 6V