LDD-1500LS
LDD-1500LS MEAN WELL USA Inc.
LDD-L-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-30V 1.5A
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm)
Voltage - Output: 2 ~ 30V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 1.5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 6V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
на замовлення 36 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-30V 1.5A, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm), Voltage - Output: 2 ~ 30V, Mounting Type: Surface Mount, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C, Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 1.5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 6V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-1500LS LDD-1500LS Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-l-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 45W Single 18-Pin SMD
на замовлення 195 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
LDD-1500LS LDD-1500LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 6-36VDC, Вихід: 1500mA, 2...30VDC, -40...+71 C, SMD style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-1500LS LDD-1500LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 6-36VDC, Вихід: 1500mA, 2...30VDC, -40...+71 C, SMD style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-1500LS LDD-1500LS Виробник : MEAN WELL LDD_L_SPEC-1291586.pdf LED Power Supplies 6-36Vin 2-30V 1500mA SMT DC-DC LED Driver