LDD-300LS
LDD-300LS MEAN WELL USA Inc.
LDD-L-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-28V 300MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 16-SMD Module
Size / Dimension: 1.00" L x 0.41" W x 0.37" H (25.4mm x 10.5mm x 9.3mm)
Voltage - Output: 2 ~ 28V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 300mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Not For New Designs
Number of Outputs: 1
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-28V 300MA, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Package / Case: 16-SMD Module, Size / Dimension: 1.00" L x 0.41" W x 0.37" H (25.4mm x 10.5mm x 9.3mm), Voltage - Output: 2 ~ 28V, Mounting Type: Surface Mount, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 32V, Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 300mA, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 9V, Part Status: Not For New Designs, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-300LS LDD-300LS Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-l-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 8W Single 16-Pin SMD
на замовлення 35 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
LDD-300LS LDD-300LS Виробник : MEAN WELL LDD_L_SPEC.pdf LED Power Supplies 9-32V 2-28Vout 300mA LED Driver SMT style