LDD-300LW MeanWell
LDD-L-spec.pdf
Код товару: 87064
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення для світлодіодів та світлодіодних виробів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Converter: DC/DC; 9W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 2÷32VDC; Iin: 300mA; cables
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 9...36V DC
Output voltage: 2...32V DC
Output current: 0.3A
Mounting: cables
Manufacturer series: LDD
Body dimensions: 22.5x9.9x8.9mm
Efficiency: 95%
Operating temperature: -40...85°C
Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP
Converter features: PWM dimming
Number of outputs: 1
Application: LED
Operating modes: constant current
IP rating: IP67
Input current: 300mA
Power: 9W
на замовлення 198 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LDD-300LW LDD-300LW Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-L-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-30V 300MA
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Size / Dimension: 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm)
Voltage - Output: 2 ~ 30V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Ratings: IP67
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 300mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Not For New Designs
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 420 шт:
Кількість Ціна
LDD-300LW LDD-300LW Виробник : MEAN WELL 3169446.pdf Description: MEAN WELL - LDD-300LW - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LDD-L, 9.6 W, 32 V, 300 mA, Analog, PWM
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 32V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 300mA
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Panel
Dimmsteuerung: Analog, PWM
Eingangsspannung, max.: 36V
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9V
Produktpalette: LDD-L
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 9.6W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 24 шт:
Мінімальне замовлення: 2
LDD-300LW LDD-300LW Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-l-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 10W Single 5-Pin
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 26
товару немає в наявності
LDD-300LW Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-36VDC, Вихід: 300mA, 2...32VDC, -40...+85 C, wire style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LDD-300LW Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-36VDC, Вихід: 300mA, 2...32VDC, -40...+85 C, wire style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LDD-300LW LDD-300LW Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf LED Power Supplies 9-36V 2-32Vout 300mA LED Driver w/wires