LDD-350HS
LDD-350HS MEAN WELL
LDD_H_SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 9-56V 2-52Vout 350mA LED Driver SMT style
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 18W; Uin: 9÷56VDC; Uout: 2÷52VDC; Iin: 320mA; THT, Type of converter: DC/DC, Input voltage: 9...56V DC, Output voltage: 2...52V DC, Output current: 0.35A, Mounting: THT, Manufacturer series: LDD, Body dimensions: 31.8x20.3x11.4mm, Efficiency: 97%, Operating temperature: -40...85°C, Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP, Converter features: PWM dimming, Number of outputs: 1, Application: LED, Operating modes: constant current, Input current: 320mA, Power: 18W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Converter: DC/DC; 18W; Uin: 9÷56VDC; Uout: 2÷52VDC; Iin: 320mA; THT
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 9...56V DC
Output voltage: 2...52V DC
Output current: 0.35A
Mounting: THT
Manufacturer series: LDD
Body dimensions: 31.8x20.3x11.4mm
Efficiency: 97%
Operating temperature: -40...85°C
Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP
Converter features: PWM dimming
Number of outputs: 1
Application: LED
Operating modes: constant current
Input current: 320mA
Power: 18W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDD-350HS LDD-350HS Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-h-spec.pdfpdfjs.pdf DC/DC LED Power Supply 18W Single 18-Pin SMD Module
на замовлення 99 шт:
Мінімальне замовлення: 13
LDD-350HS LDD-350HS Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-H-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 350MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm)
Voltage - Output: 2 ~ 52V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 56V
Approval Agency: CE
Efficiency: 96%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V