LDD-350HW
LDD-350HW MEAN WELL USA Inc.
LDD-H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 350MA
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Voltage - Output: 2 ~ 52V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 56V
Approval Agency: CE
Ratings: IP67
Efficiency: 97%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 231 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 350MA, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Voltage - Output: 2 ~ 52V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 56V, Approval Agency: CE, Ratings: IP67, Efficiency: 97%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 9V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-350HW LDD-350HW Виробник : MEAN WELL LDD-H-spec.pdf LED Power Supplies 9-56V 2-52Vout 350mA LED Driver w/wires
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDD-350HW LDD-350HW Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-h-spec.pdfpdfjs.pdf DC/DC LED Power Supply 18W Single 5-Pin
на замовлення 33 шт:
Мінімальне замовлення: 15
LDD-350HW Виробник : MEAN WELL LDD-H-spec.pdf LED DRIVER CC BUCK 2-52V 350MA LDD-350HW MEAN WELL USA Inc. UILDD-350HW
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 2 шт:
LDD-350HW
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
LDD-350HW Виробник : MEAN WELL LDD-H-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-56VDC, Вихід: 350mA, 2...52VDC, -40...+85 C, wire style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-350HW Виробник : MEAN WELL LDD-H-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-56VDC, Вихід: 350mA, 2...52VDC, -40...+85 C, wire style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт