LDD-350LS
LDD-350LS MEAN WELL USA Inc.
LDD-L-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-28V 350MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 16-SMD Module
Size / Dimension: 1.00" L x 0.41" W x 0.37" H (25.4mm x 10.5mm x 9.3mm)
Voltage - Output: 2 ~ 28V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LDD-350LS - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LDD-L, 9.8 W, 28 V, 350 mA, Analog, PWM, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 28V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 350mA, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Oberflächenmontage, Dimmsteuerung: Analog, PWM, Eingangsspannung, max.: 32V, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 9V, Produktpalette: LDD-L, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: -, Ausgangsleistung, max.: 9.8W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-350LS LDD-350LS Виробник : MEAN WELL LDD_L_SPEC.PDF LED Power Supplies 9-32V 2-28Vout 350mA LED Driver SMT style
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDD-350LS LDD-350LS Виробник : MEAN WELL 3169446.pdf Description: MEAN WELL - LDD-350LS - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LDD-L, 9.8 W, 28 V, 350 mA, Analog, PWM
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 28V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 350mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Oberflächenmontage
Dimmsteuerung: Analog, PWM
Eingangsspannung, max.: 32V
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9V
Produktpalette: LDD-L
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 9.8W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
LDD-350LS LDD-350LS Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-l-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 10W Single 16-Pin SMD
на замовлення 56 шт:
Мінімальне замовлення: 24
LDD-350LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-36VDC, Вихід: 350mA, 2...32VDC, -40...+85 C, SMD style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-350LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-36VDC, Вихід: 350mA, 2...32VDC, -40...+85 C, SMD style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт