LDD-500LS
LDD-500LS MEAN WELL
LDD_L_SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 9-32V 2-28Vout 500mA LED Driver SMT style
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 14W; Uin: 9÷32VDC; Uout: 2÷28VDC; Iin: 500mA; THT, Type of converter: DC/DC, Power: 14W, Input voltage: 9...32V DC, Output voltage: 2...28V DC, Input current: 500mA, Output current: 0.5A, Mounting: THT, Manufacturer series: LDD, Body dimensions: 25.4x10.5x9.3mm, Efficiency: 95%, Operating temperature: -40...85°C, Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP, Number of outputs: 1, Application: LED, Operating modes: constant current, Additional functions: PWM controlled dimming function, Caution!: rated parameters obtained at full load.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-500LS LDD-500LS Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-l-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 14W Single 16-Pin SMD
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
LDD-500LS LDD-500LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-32VDC, Вихід: 500mA, 2...28VDC, -40...+85 C, SMD style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-500LS LDD-500LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-32VDC, Вихід: 500mA, 2...28VDC, -40...+85 C, SMD style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-500LS LDD-500LS Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-L-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-28V 500MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 16-SMD Module
Size / Dimension: 1.00" L x 0.41" W x 0.37" H (25.4mm x 10.5mm x 9.3mm)
Voltage - Output: 2 ~ 28V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Description: Converter: DC/DC; 14W; Uin: 9÷32VDC; Uout: 2÷28VDC; Iin: 500mA; THT
Type of converter: DC/DC
Power: 14W
Input voltage: 9...32V DC
Output voltage: 2...28V DC
Input current: 500mA
Output current: 0.5A
Mounting: THT
Manufacturer series: LDD
Body dimensions: 25.4x10.5x9.3mm
Efficiency: 95%
Operating temperature: -40...85°C