LDD-600HS
LDD-600HS MEAN WELL
LDD_H_SPEC-1292145.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 9-56V 2-52Vout 600mA LED Driver SMT style
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 600MA, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm), Voltage - Output: 2 ~ 52V, Mounting Type: Surface Mount, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 56V, Approval Agency: CE, Efficiency: 96%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 600mA, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 9V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-600HS LDD-600HS Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-h-spec.pdfpdfjs.pdf DC/DC LED Power Supply 31W Single 18-Pin SMD Module
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
LDD-600HS LDD-600HS Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-H-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 600MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm)
Voltage - Output: 2 ~ 52V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 56V
Approval Agency: CE
Efficiency: 96%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 600mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V