LDD-600LS Mean-Well USA, Inc.
LDD-L-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC/DC LED Power Supply Single 16-Pin SMD
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-28V 600MA, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Package / Case: 16-SMD Module, Size / Dimension: 1.00" L x 0.41" W x 0.37" H (25.4mm x 10.5mm x 9.3mm), Voltage - Output: 2 ~ 28V, Mounting Type: Surface Mount, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 32V, Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 600mA, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 9V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LDD-600LS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-600LS LDD-600LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-32VDC, Вихід: 600mA, 2...28VDC, -40...+85 C, SMD style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-600LS LDD-600LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-32VDC, Вихід: 600mA, 2...28VDC, -40...+85 C, SMD style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-600LS LDD-600LS Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-L-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-28V 600MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 16-SMD Module
Size / Dimension: 1.00" L x 0.41" W x 0.37" H (25.4mm x 10.5mm x 9.3mm)
Voltage - Output: 2 ~ 28V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 600mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Number of Outputs: 1
LDD-600LS LDD-600LS Виробник : MEAN WELL LDD_L_SPEC.pdf LED Power Supplies 9-32V 2-28Vout 600mA LED Driver SMT style