LDD-700H-DA
LDD-H-DA-spec.pdf
Код товару: 182230
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-700H-DA LDD-700H-DA Виробник : MEAN WELL LDD-H-DA-spec.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; DALI; 31W; Uin: 6÷50VDC; Uout: 3÷45VDC; Iin: 550mA
Application: LED
Output voltage: 3...45V DC
IP rating: IP67
Body dimensions: 40.6x23.5x10.1mm
Type of converter: DC/DC
Manufacturer series: LDD
Mounting: THT
Converter features: PWM dimming
Operating temperature: -40...85°C
Output current: 0.7A
Input current: 550mA
Number of outputs: 1
Power: 31W
Input voltage: 6...50V DC
Efficiency: 95%
Protection: short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
Communictions protocol: DALI
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDD-700H-DA LDD-700H-DA Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-h-da-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 32W Single 8-Pin
товару немає в наявності
LDD-700H-DA LDD-700H-DA Виробник : MEAN WELL 3169448.pdf Description: MEAN WELL - LDD-700H-DA - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LDD-H-DA, 31.5 W, 45 V, 700 mA, PWM
Ausgangsspannung, max.: 45
Ausgangsstrom: 700
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
Dimmsteuerung: PWM
Eingangsspannung, max.: 50
Zulassungen des Netzteils: -
Eingangsspannung, min.: 6
Produktpalette: LDD-H-DA
Ausgangsleistung, max.: 31.5
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
LDD-700H-DA LDD-700H-DA Виробник : MEAN WELL LDD-H-DA-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 6-50VDC, Вихід: 700mA, 3…45VDC, -40...+85 C, DALI dimming Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LDD-700H-DA LDD-700H-DA Виробник : MEAN WELL LDD-H-DA-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 6-50VDC, Вихід: 700mA, 3…45VDC, -40...+85 C, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LDD-700H-DA LDD-700H-DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-H-DA-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 3-45V 700MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, SCP
Package / Case: 16-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.60" L x 0.93" W x 0.40" H (40.6mm x 23.5mm x 10.1mm)
Voltage - Output: 3 ~ 45V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Voltage - Input (Max): 50V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 6V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
LDD-700H-DA LDD-700H-DA Виробник : MEAN WELL LDD-H-DA-spec.pdf LED Power Supplies 6-50Vin 3-45Vout 700mA CC w/DALI pin