LDD-700HS
LDD-700HS Mean-Well USA, Inc.
ldd-h-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC/DC LED Power Supply 36W Single 18-Pin SMD Module
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 700MA, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm), Voltage - Output: 2 ~ 52V, Mounting Type: Surface Mount, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 56V, Approval Agency: CE, Efficiency: 96%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 9V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LDD-700HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-700HS LDD-700HS Виробник : MEAN WELL 3169447.pdf Description: MEAN WELL - LDD-700HS - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LDD-H, 36.4 W, 52 V, 700 mA, PWM
Ausgangsspannung, max.: 52
Ausgangsstrom: 700
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Oberflächenmontage
Dimmsteuerung: PWM
Eingangsspannung, max.: 56
Zulassungen des Netzteils: -
Eingangsspannung, min.: 9
Produktpalette: LDD-H
Ausgangsleistung, max.: 36.4
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
товару немає в наявності
LDD-700HS LDD-700HS Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDD-H-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 700MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm)
Voltage - Output: 2 ~ 52V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 56V
Approval Agency: CE
Efficiency: 96%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
LDD-700HS LDD-700HS Виробник : MEAN WELL LDD_H_SPEC-1292145.pdf LED Power Supplies 9-56V 2-52Vout 700mA LED Driver SMT style