LDD-700LS
LDD-700LS MEAN WELL USA Inc.
LDD-L-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-28V 700MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 16-SMD Module
Size / Dimension: 1.00" L x 0.41" W x 0.37" H (25.4mm x 10.5mm x 9.3mm)
Voltage - Output: 2 ~ 28V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 19W; Uin: 9÷32VDC; Uout: 2÷28VDC; Iin: 700mA; THT, Type of converter: DC/DC, Power: 19W, Input voltage: 9...32V DC, Output voltage: 2...28V DC, Input current: 700mA, Output current: 0.7A, Mounting: THT, Manufacturer series: LDD, Body dimensions: 25.4x10.5x9.3mm, Efficiency: 95%, Operating temperature: -40...85°C, Protection: overheating OTP; short circuit protection SCP, Number of outputs: 1, Application: LED, Operating modes: constant current, Additional functions: PWM controlled dimming function, Caution!: rated parameters obtained at full load.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD-700LS LDD-700LS Виробник : MEAN WELL LDD_L_SPEC.pdf LED Power Supplies 9-32V 2-28Vout 700mA LED Driver SMT style
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LDD-700LS LDD-700LS Виробник : MEAN WELL 3169446.pdf Description: MEAN WELL - LDD-700LS - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LDD-L, 19.6 W, 28 V, 700 mA, Analog, PWM
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 28V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 700mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Oberflächenmontage
Dimmsteuerung: Analog, PWM
Eingangsspannung, max.: 32V
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9V
Produktpalette: LDD-L
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 19.6W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
LDD-700LS LDD-700LS Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldd-l-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 20W Single 16-Pin SMD
товару немає в наявності
LDD-700LS LDD-700LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-32VDC, Вихід: 700mA, 2...28VDC, -40...+85 C, SMD style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDD-700LS LDD-700LS Виробник : MEAN WELL LDD-L-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-32VDC, Вихід: 700mA, 2...28VDC, -40...+85 C, SMD style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Description: Converter: DC/DC; 19W; Uin: 9÷32VDC; Uout: 2÷28VDC; Iin: 700mA; THT
Type of converter: DC/DC
Power: 19W
Input voltage: 9...32V DC
Output voltage: 2...28V DC
Input current: 700mA
Output current: 0.7A
Mounting: THT
Manufacturer series: LDD
Body dimensions: 25.4x10.5x9.3mm
Efficiency: 95%
Operating temperature: -40...85°C