LDD21967M03A-068
LDD21967M03A-068 Murata Electronics
k99e_s0276-1284426.pdf
Виробник: Murata Electronics
Signal Conditioning 967MHz Hybrid Divider
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER SIGNAL 967MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.041" (1.05mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDD21967M03A-068 k99e_s0276.ashx
LDD21967M03A-068 LDD21967M03A-068 Виробник : Murata Electronics k99e_s0276.ashx Description: RF FILTER SIGNAL 967MHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.041" (1.05mm)