LDDS-250HWB
LDDS-250HWB MEAN WELL
LDDS-H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 12-56Vin 2-45V 250mA CC Wire 3n1 Dimming
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC-DC CONSTANT CURRENT STEP-DOWN, Features: OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.85" L x 0.47" W x 0.28" H (47.0mm x 11.9mm x 7.1mm), Voltage - Output: 2 ~ 45V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 56V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 94%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 250mA, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.85" L x 0.47" W x 0.28" H (47.0mm x 11.9mm x 7.1mm)
Voltage - Output: 2 ~ 45V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 56V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 94%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 250mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 351 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LDDS-250HWB LDDS-250HWB Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldds-h-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 45W Single 6-Pin
на замовлення 9 шт:
на замовлення 14 шт:
Мінімальне замовлення: 12
на замовлення 9 шт:
LDDS-250HWB LDDS-250HWB Виробник : MEAN WELL LDDS-H-spec.pdf DC/DC для LED, Вхід: 12-56VDC, Вихід: 250mA, 2…45VDC, -40...+55 C, wire style, 3-in-1 dimming Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDDS-250HWB LDDS-250HWB Виробник : MEAN WELL LDDS-H-spec.pdf DC/DC для LED, Вхід: 12-56VDC, Вихід: 250mA, 2…45VDC, -40...+55 C, wire style, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт