Продукція > KEMET > LDEDA2330KA0N00
LDEDA2330KA0N00
LDEDA2330KA0N00 KEMET
LDEDA2330KA0N00
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 63VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Termination: Solder Pads
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 63VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Termination: Solder Pads, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDEDA2330KA0N00 LDEDA2330KA0N00 Виробник : KEMET LDEDA2330KA0N00 Description: CAP FILM 0.033UF 10% 63VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Termination: Solder Pads
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 0.033 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
LDEDA2330KA0N00 LDEDA2330KA0N00 Виробник : KEMET KEM_F3078_LDE-1103670.pdf Film Capacitors 63V .033uF 10% AEC-Q200