Продукція > KEMET > LDEEC2470JA5N00
LDEEC2470JA5N00
LDEEC2470JA5N00 KEMET
KEM_F3077_JSN.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Termination: Solder Pads
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.130" W (4.70mm x 3.30mm)
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Termination: Solder Pads, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.130" W (4.70mm x 3.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDEEC2470JA5N00 LDEEC2470JA5N00 Виробник : KEMET KEM_F3078_LDE-3316514.pdf Film Capacitors 100V 0.047 uF + 125 C 5% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
LDEEC2470JA5N00 LDEEC2470JA5N00 Виробник : KEMET KEM_F3077_JSN.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Termination: Solder Pads
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF