LDH-25-250
LDH-25-spec.pdf
Код товару: 180775
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Features: OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 12.5 ~ 84V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 94%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 250mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 9.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 21 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-25-250 LDH-25-250 Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf LED Power Supplies 9.5-32Vin 12.5-84V 21W 250mA TH
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
LDH-25-250 LDH-25-250 Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 21W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 250мА, 12.5...84VDC, -40...+70 C Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDH-25-250 LDH-25-250 Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 21W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 250мА, 12.5...84VDC, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт