LDH-25-350
LDH-25-350 MEAN WELL
LDH-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 9.5-32Vin 12.5-72V 25.2W 350mA TH
на замовлення 169 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BST 12.5-72V 350MA, Packaging: Box, Features: OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm), Voltage - Output: 12.5 ~ 72V, Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Voltage - Input (Max): 32V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 95%, Topology: Boost, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 9.5V, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-25-350 LDH-25-350 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDH-25-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BST 12.5-72V 350MA
Packaging: Box
Features: OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 12.5 ~ 72V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 95%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 9.5V
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-25-350 LDH-25-350 Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 25.2W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 350мА, 12.5...72VDC, -40...+70 C Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDH-25-350 LDH-25-350 Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 25.2W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 350мА, 12.5...72VDC, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт