LDH-25-350W
LDH-25-350W MEAN WELL USA Inc.
LDH-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC-DC STEP-UP CONSTANT CURRENT L
Packaging: Box
Features: OVP, SCP
Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 12.5 ~ 72V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 95%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 9.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 229 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LDH-25-350W - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LED-Beleuchtung, LDH-25 Series, 25.2 W, 72 VDC, 350 mA, Analog, PWM, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 72VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 350mA, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Chassis, Dimmsteuerung: Analog, PWM, Eingangsspannung, max.: 32VDC, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 9.5VDC, Produktpalette: LDH-25 Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 25.2W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-25-350W LDH-25-350W Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf LED Power Supplies 9.5-32Vin 12.5-72V 25.2W 350mA wire
на замовлення 236 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-25-350W LDH-25-350W Виробник : MEAN WELL 3965046.pdf Description: MEAN WELL - LDH-25-350W - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LED-Beleuchtung, LDH-25 Series, 25.2 W, 72 VDC, 350 mA, Analog, PWM
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 72VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 350mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Chassis
Dimmsteuerung: Analog, PWM
Eingangsspannung, max.: 32VDC
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9.5VDC
Produktpalette: LDH-25 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 25.2W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 17 шт:
LDH-25-350W LDH-25-350W Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 25.2W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 350мА, 12.5...72VDC, -40...+70 C, wire style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDH-25-350W LDH-25-350W Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 25.2W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 350мА, 12.5...72VDC, -40...+70 C, wire style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт