LDH-25-500
LDH-25-500 MEAN WELL USA Inc.
LDH-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC-DC STEP-UP CONSTANT CURRENT L
Packaging: Box
Features: OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 12.5 ~ 50V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 94%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 9.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
Написати відгук
Description: DC-DC STEP-UP CONSTANT CURRENT L, Packaging: Box, Features: OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm), Voltage - Output: 12.5 ~ 50V, Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Voltage - Input (Max): 32V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 94%, Topology: Boost, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 9.5V, Part Status: Active, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-25-500 LDH-25-500 Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf LED Power Supplies 9.5-32Vin 12.5-50V 25W 500mA TH
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-25-500 LDH-25-500 Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 25W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 500мА, 12.5...50VDC, -40...+70 C Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDH-25-500 LDH-25-500 Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 25W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 500мА, 12.5...50VDC, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт