LDH-25-500W
LDH-25-500W MEAN WELL
LDH-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 9.5-32Vin 12.5-50V 25W 500mA wire
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LDH-25-500W - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LED-Beleuchtung, LDH-25 Series, 25 W, 50 VDC, 500 mA, Analog, PWM, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 50VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 500mA, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Chassis, Dimmsteuerung: Analog, PWM, Eingangsspannung, max.: 32VDC, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 9.5VDC, Produktpalette: LDH-25 Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 25W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Features: OVP, SCP
Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
Voltage - Output: 12.5 ~ 50V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 94%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 9.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-25-500W LDH-25-500W Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 25W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 500мА, 12.5...50VDC, -40...+70 C, wire style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
LDH-25-500W LDH-25-500W Виробник : MEAN WELL LDH-25-spec.pdf DC/DC для LED, 25W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 500мА, 12.5...50VDC, -40...+70 C, wire style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
термін постачання 5 дні (днів)
LDH-25-500W LDH-25-500W Виробник : MEAN WELL 3965046.pdf Description: MEAN WELL - LDH-25-500W - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LED-Beleuchtung, LDH-25 Series, 25 W, 50 VDC, 500 mA, Analog, PWM
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 50VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 500mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Chassis
Dimmsteuerung: Analog, PWM
Eingangsspannung, max.: 32VDC
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9.5VDC
Produktpalette: LDH-25 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 25W