Продукція > MEAN WELL > LDH-45A-1050DA
LDH-45A-1050DA
LDH-45A-1050DA MEAN WELL
LDH-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 9-18Vin 24-43Vout TH 1050mA 45.15W DALI
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BOOST 24-43V 1.05A, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm), Voltage - Output: 24 ~ 43V, Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 91%, Topology: Boost, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 9V, Part Status: Active, Power (Watts): 45 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LDH-45A-1050DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-45A-1050DA LDH-45A-1050DA Виробник : MEAN WELL 2864649.pdf Description: MEAN WELL - LDH-45A-1050DA - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 45.15 W, 43 V, 1.05 A, Digital
tariffCode: 85044082
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Dimmsteuerung: Digital
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: LDH-45
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
товару немає в наявності
LDH-45A-1050DA LDH-45A-1050DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDH-45-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BOOST 24-43V 1.05A
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Voltage - Output: 24 ~ 43V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 45 W