Продукція > MEAN WELL > LDH-45A-350DA
LDH-45A-350DA
LDH-45A-350DA MEAN WELL
2864649.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - LDH-45A-350DA - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 30.1 W, 86 V, 350 mA, Digital
tariffCode: 85044082
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 86V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 350mA
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
Dimmsteuerung: Digital
Eingangsspannung, max.: 18V
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9V
Ausgangsleistung, max.: 30.1W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LDH-45A-350DA - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 30.1 W, 86 V, 350 mA, Digital, tariffCode: 85044082, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 86V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 350mA, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage, Dimmsteuerung: Digital, Eingangsspannung, max.: 18V, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 9V, Produktpalette: LDH-45, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 30.1W, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-45A-350DA LDH-45A-350DA Виробник : MEAN WELL LDH-45(DA)-spec.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 30.1W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 24÷86VDC; Iin: 2.8A
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 9...18V DC
Output voltage: 24...86V DC
Output current: 0.35A
Mounting: THT
Manufacturer series: LDH-45
Body dimensions: 75x53x22.7mm
Efficiency: 91%
Operating temperature: -40...70°C
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP; voltage drop BOP
Converter features: PWM dimming
Number of outputs: 1
Application: LED
Operating modes: constant current
Input current: 2.8A
Power: 30.1W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-45A-350DA LDH-45A-350DA Виробник : MEAN WELL LDH-45-spec.pdf LED Power Supplies 9-18Vin 24-86Vout 350mA 30.1W TH DALI
на замовлення 5 шт:
LDH-45A-350DA Виробник : Mean-Well USA, Inc. LDH-45-spec.pdf LDH-45A-350DA
на замовлення 7 шт:
LDH-45A-350DA LDH-45A-350DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDH-45-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BOOST 24-86V 350MA
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Voltage - Output: 24 ~ 86V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W