LDH-45A-350W MeanWell
LDH-45-spec.pdf
Код товару: 129211
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення для світлодіодів та світлодіодних виробів
товару немає в наявності
Ціна
LDH-45A-350W LDH-45A-350W Виробник : MEAN WELL LDH-45-spec.pdf LED Power Supplies 12-18Vin 12-86Vout 350mA 30.1W wire CC
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-45A-350W LDH-45A-350W Виробник : MEAN WELL Mean_Well_LED-Catalog.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 30W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12÷86VDC; Iin: 2.8A; OUT: 1
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 9...18V DC
Output voltage: 12...86V DC
Output current: 0.35A
Mounting: cables
Manufacturer series: LDH-45
Body dimensions: 75x53x22.7mm
Efficiency: 93%
Operating temperature: -40...70°C
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP; voltage drop BOP
Converter features: PWM dimming
Number of outputs: 1
Application: LED
Operating modes: constant current
Cable length: 0.1m
Input current: 2.8A
Power: 30W
на замовлення 11 шт:
LDH-45A-350W LDH-45A-350W Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDH-45-spec.pdf Description: LED DRVR CC BOOST 12-86V 350MA
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (74.9mm x 53.1mm x 22.6mm)
Voltage - Output: 12 ~ 86V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 134 шт:
LDH-45A-350W LDH-45A-350W Виробник : MEAN WELL 2864649.pdf Description: MEAN WELL - LDH-45A-350W - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 30.1 W, 86 V, 350 mA
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 86V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 350mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Chassis
Dimmsteuerung: Analog, PWM
Eingangsspannung, max.: 18V
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9V
Ausgangsleistung, max.: 30.1W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 10 шт:
LDH-45A-350W LDH-45A-350W Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldh-45-spec.pdf DC/DC LED Power Supply 30.1W Single 7-Pin
на замовлення 26 шт:
Мінімальне замовлення: 11